رودخانه زیبا آماسیا

آماسیا که در آن زمان آماسیه نامیده می شد، با صدها سال انباشت تاریخی خود از سال های قبل از میلاد تا کنون، امروزه در بخش های میانی منطقه دریای سیاه قرار دارد. با طبیعت سرسبز و زیبایی های تاریخی خود همه مهمانان خود را مجذوب خود می کند.

آماسیا که رودخانه Yeşilırmak از میان آن می گذرد، با وجود تمام زلزله ها و جنگ هایی که هزاران سال تجربه کرده است، زیبایی خود را مانند روز اول حفظ کرده است. این شهر که در آن سایه های سبز و آبی در هم آمیخته شده است، به شهری تبدیل شد که در دوره عثمانی شاهزادگان در آن آموزش می دیدند. این شهر به لطف این موقعیت مهم، سلاطین، دانشمندان و هنرمندان زیادی را تربیت کرده است و بناهای تاریخی زیادی در آن وجود دارد.

رودخانه آماسیا

این شهر که تمامی گنجینه های منطقه دریای سیاه را نیز در خود جای داده است، در واقع یک مرکز گردشگری است. تقریباً در هر فصل از سال رویدادی در این شهر برگزار می شود. آماسیا با فستیوال ها، جشن ها، کشتی و همچنین رودخانه، دریاچه و سرسبزی، شهری مناسب برای بازدید در تمام فصول سال است.

تعداد امکانات اقامتی در این شهر که از نظر گردشگری فرهنگی، گردشگری حرارتی و ورزش های طبیعت گردی نیز توسعه می یابد، روز به روز در حال افزایش است. انواع گزینه های اقامتی وجود دارد، از هتل های شهری گرفته تا بوتیک ها و هتل ها و هاستل های کوچک. هر روزی که در عمارت های ساخته شده توسط رودخانه Yeşilırmak در آماسیا می گذرانید، امکانات حرارتی و امکاناتی که در دامنه کوه هارشنا قرار دارد شما را به طبیعت نزدیک می کند.

رودخانه آماسیا

آیتا تراول

1400-08-30

عضویت در خبرنامه